На вулиці Шевченка в Івано-Франківську планують зробити велодоріжку та збільшити зелені зони

news-image: На вулиці Шевченка в Івано-Франківську планують зробити велодоріжку та збільшити зелені зони
Кілька місяців тому відбулася виїзна нарада на об’єкт по вулиці Шевченка з головою Івано-Франківської ОДА Михайлом Вишиванюком. Тоді він заявив, що вулицю Шевченка від вулиці Гординського до парку ім. Шевченка відремонтують до Дня Незалежності.

 Минулого року місто провело тендер на суму 13 мільйонів 700 тисяч гривень.

Із державного бюджету виділили - 10 млн. грн. та 2,800 тис грн. - з міського. Проте у зв’язку з тим, що гроші поступили пізно, держава їх забрала. Вирішували як бути на нараді в ОДА, тоді область погодилась виділити 3,5 млн. грн.., а решти 50% - з міського бюджету.

Кореспондент «Бліц-Інфо» звернувся за коментарем до міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса.

«Я особисто і виконавчий комітет й надалі докладатимемо зусиль, щоб таки завершити ремонтні роботи на вулиці Шевченка до Дня Незалежності у серпні цього року, - говорить міський голова Віктор Анушкевичус. - Все-таки багато роботи вже зроблено. На сьогоднішній день всі роботи підземні повністю зроблені. Всі мережі - вода, каналізації, тепло, газ, електрика. Зараз питання стоїть лише у влаштуванні дорожнього покриття й тротуарів».

Як сьогодні стало відомо кореспондентові «Бліц-Інфо», департаментом містобудування та архітектури Івано-Франківського МВК надано проектні пропозиції по вул. Шевченка з метою покращення проекту благоустрою. А саме: збільшення зелених зон, влаштування велодоріжок для зв'язку з парком центральної частини міста та влаштування малих архітектурних форм.

Нагадаємо, що зважаючи на темпи робіт - відремонтувати вулицю Шевченка навряд чи встигнуть до Дня Незалежності. Наразі, як вдалося зафіксувати фотокореспонденту «Бліц-Інфо», комунальники тільки розпочали встановлення плитки на пішохідній частині вулиці та провели реконструкцію внутрішньо-будинкових мереж. А кілька днів тому влада вирішила таки зрубати 20 аварійних лип. Майже 10 дерев, які вже зрізали впродовж 23-24 липня були аварійними, отже найближчим часом колишня вулиця Липова, тепер вулиця Шевченка втратить ще 10 лип.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 02.08.2013 11:58
загрузка...