Надвірну робитимуть привабливішою для туристів

news-image: Надвірну робитимуть привабливішою для туристів
Громадська організація природний клуб «Кедрина» у партнерстві з Надвірнянською міськрадою та Природним заповідником «Горгани» стали одним із переможців конкурсу «Програми екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України» (ІІ фаза).

Конкурс реалізує Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно  Міністерством екології та природних ресурсів України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки, пише Надвірнянська правда.

Переможцем визнано проект «Популяризація природної спадщини Надвірнянщини – крок до розвитку місцевого туризму». Даний проект окрім інформативної, просвітницької, виховної та природоохоронної функцій, дозволить створити новий якісний туристичний продукт, який збільшить привабливість нашого міста. Відповідно до основних компонентів проекту, очікуваними результатами є:

–   облаштування та маркування екологічної стежки в міському парку ім.І.Франка;

– підвищення екологічної свідомості населення через проведення екологічних заходів на базі екологічної стежки в міському парку ім.І.Франка та об’єктів природно-заповідного фонду Надвірнянщини;

– збільшення кількості відвідувачів, які захочуть познайомитись з нашим краєм;

– освітні інформаційні матеріали слугуватимуть візитними картками міста Надвірна, які будуть цікавими атракціями для жителів і гостей.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.08.2019 11:51
загрузка...