Нардеп Прощук з меценатами закупили ліки та засоби захисту для медиків Калущини та Рогатинщини


Політики, громадськість та бізнес об'єднуються у боротьбі проти пандемії коронавірусу в Україні. Втім, ціни на медичні засоби й ліки змінюються по днях, інколи навіть по годинах.

Про це у мережі пише народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

"Ми створили ініціативу, до якої приєднались меценати, партнери, представники соціально-відповідального бізнесу, щоб допомогти медикам і медзакладам нашого округу. Зіткнулись з тим, що ціни на медичні засоби й ліки змінюються по днях, інколи навіть по годинах. Це обурює! В такий важливий для країни час недобросовісні підприємці спекулюють цінами на медичні засоби першої необхідності.

Але нам вдається реалізувати заплановане. Станом на сьогодні, вдалось знайти й замовити необхідні ліки та засоби індивідуального захисту для роботи медпрацівників, а саме: маски, рукавички, бахіли, антисептик, хірургічні халати й фартухи, шапочки ми доставимо медпрацівникам Рогатинської та Калуської районних лікарень і районної лікарні Калуської райради. Днями очікуємо доставку.

Це лише початок, ми будемо нарощувати свою ініціативу й допомогу. Акумульовуємо всі зусилля щоб придбати медичне обладнання, про це напишу згодом. Дякую команді та усім, хто доєднався. Будьмо позитивно налаштовані та здорові!", - написав політик у мережі.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!