Найкраще дітям: Про сучасний садочок у селі Угорники

news-image: Найкраще дітям: Про сучасний садочок у селі Угорники
Навчання дітей починається ще задовго до школи – в дитячому садочку. В селі Угорники точно знають, як виховувати здорових і талановитих дітей.

Більше двох років функціонує ДНЗ «Солов'ятко»: 6 груп і півтори сотні дошкільнят, пише міська рада.

Сучасні європейські стандарти з українською душею. Директор садочка Мар’яна Атаманчук провела освітнє стажування у Фінляндії і привезла багато ідей, які застосовує на практиці у садочку. Тут діти вивчають англійську, а в планах відкрити хореографічний гурток.

«Натішитися не можемо нашим садочком – які гарні умови створені, як дбають про діток вихователі! Щодня чуємо розповіді малюків про цікаве і нове, про смачні обіди або як ліпили снігову бабу, клеїли аплікацію, які пісеньки і віршики вчили. Дякую від усього серця вихователям, всім працівникам, хто піклується про наших дітей! Неймовірна дяка Роману Онуфріїву і сільській раді від усіх нас», - поділилася завідувач ДНЗ «Солов’ятко» Мар’яна Атаманчук.

Дитинство - це той унікальний період, коли формуються основні моделі поведінки. Саме тому багато уваги приділяють саморозвитку дітей. Навіть кольори для стін кімнат підбирали спеціально.

В ігровій кімнаті переважають теплі, жовті кольори – вони налаштовують на мислення та сприяють концентрації уваги. У спальні - зелений, позитивно впливає на психіку дітей і налаштовує їх на спокій. «Ми старалися не навантажувати приміщення зайвими відтінками і фігурами», - розповідає завідуюча ДНЗ.

Багато часу «солов’ята» проводять на вулиці. У кожної групи є власний ігровий майданчик з тренажерами. В одному з коридорних приміщень планують облаштувати куток для зберігання гумових чобітків і парасольок, щоб ніяка погода не завадила весело проводити час на свіжому повітрі. Дбають в садочку і про здорове та збалансоване харчування. Діти отримують тільки свіжоприготовлену їжу, кожного дня у раціоні тільки свіжі овочі та фрукти.

До речі, садочок відмовився від централізованої бухгалтерії. Таке рішення має багато переваг. Наприклад, тепер вони самостійно обирають постачальників продуктів і ретельно слідкують за їхньою якістю. Зберігають продукти в коморі, яка обладнана холодильниками та морозильними шафами. Тут дотримуються спеціального температурного режиму та вологості.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.11.2019 21:48
загрузка...