Не ті, ким здаються: фотограф показав людей, які люблять дивні костюми

news-image: Не ті, ким здаються: фотограф показав людей, які люблять дивні костюми
Австралійський фотограф Клаус Піклер зробив проект про людей, які люблять вдягати костюми в побутовому житті. Показав цим, як зовнішній вигляд здатен змінити особистість.

Любителі костюмів перетворюють це на своє хоббі. Створюють співтовариства та ходять на вечірки. Найчастіше обирають образи супергероїв, пише Gazeta.ua з посиленням на birdinflight.com.

Фотограф знімав моделей в дивних костюмах в їх власних будинках. Бетмен грає на барабані, штурмовики сидять на балконі, єдиноріг купається в ванній. Фото, що здаються безглуздими, мають глибокий психологічний зміст. Для митця костюм означає виведення на зовні внутрішнього альтер-его. Щоб спіймати момент роздвоєння особистості, фотограф знімає героїв в звичній для них обстановці.

"Мені завжди подобалось спостерігати за тим, як люди одягають маску і "зникають", - каже Клаус Піклер. - Я хотів відобразити на кожній фотографії людину, і її друге "я". Тому всі зображення зроблені в квартирі або будинку героїв: кімната являє собою "людське", а одягнена в костюм в центрі - альтер его. Заодно я хотів показати костюми не в рамках зборів або парадів, а в більш відокремленій обстановці, коли герой займається своїми повсякденними справами".

Всі фото Піклер оформив у книгу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.05.2019 11:45
загрузка...