Незабаром у прокат вийде новорічна комедія, де головний герой - Василь Вірастюк

news-image: Незабаром у прокат вийде новорічна комедія, де головний герой - Василь Вірастюк
Фільм, з якого у цьому році почнуться зимові свята, представляє перший трейлер історії про справжнє життя Супер Миколая та один незвичайний день сім’ї Василенків.

Зокрема, у головній ролі прикарпатський богатир Василь Вірастюк зіграє у досить загадковому амплуа, пише Бліц-Інфо.

Пригоди S Миколая» – це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що дива можуть змінити життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. 

Варто додати, що сьогодні офіційно запрацював сайт S Миколая. На сайті головний герой зимових свят закликає дітей та дорослих поділитись із ним своїми добрими вчинками, гарними спогадами, розповісти, чому вони навчились за цей рік і написати чарівнику про свої найзаповітніші мрії. 

«Світ не стоїть на місці, все прискорюється, разом з ним рухається і наш національний символ - Супер Миколай, якого всі діти дуже люблять та чекають. Якщо раніше він користувався паперовими картками, то зараз у чарівника є онлайн-резиденція, швидкісний інтернет та суперсани зі штучним інтелектом. Тепер кожен зможе написати листа зимовому чарівнику і обов`язково отримати за це подарунок. Зараз діти хочуть бачити сучасного, прогресивного героя, саме таким ми показуємо Миколая у нашому фільмі» - ділиться Марія Каель, продюсер фільму.

Незважаючи на насичений графік напередодні Дня Святого Миколая, супергерой пообіцяв відповісти на всі листи. Також сайті є календар подій, з якого можна буде дізнатися про зустрічі з S Миколаєм та іншими героями фільму. Потрапити в онлайн-резиденцію S Миколая можна тут.

Нагадаємо, сімейна комедія «Пригоди S Миколая» виходить на великі екрани вже 13 грудня. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.12.2018 20:51