Ніагарський водоспад став синьо-жовтим, а в Португалії створили "Майдан"

news-image: Ніагарський водоспад став синьо-жовтим, а в Португалії створили "Майдан"
Українці Канади зібрали свій Євромайдан на Ніагарському водоспаді.

На знак солідарності з народом України вони засвітили найпотужніший у Північній Америці водоспад синьо-жовтими вогнями, інформує портал української діаспори VIDIA.

Свій протест проти побиття Тетяни Чорновол висловили українці США. На підтримку журналістки та активістки Євромайдану вийшли українці Філадельфії.

У Лісабоні та Албуфейрі знову зібралися українці, солідарні з протестувальниками на Євромайдані. Вони створили об’єднання "Євромайдан-Португалія".

На обох мітингах укотре висловили підтримку українцям у Києві гаслами "Київ – ми разом з вами!", тримали портрети Януковича, обернутого вниз головою, молилися та співали гімн України. Також були зібрані пожертви на підтримку Євромайдану в Києві.

Однією з причин створення об’єднання у Спілці українців у Португалії назвали протидію "спробам посольства України в Португалії, залучившись підтримкою лояльних (здебільшого проросійських організацій) показати португальському суспільству розбіжності в поглядах на події в Україні серед української громади в Португалії".

Українці Італії на площі Святого Петра у Ватикані влаштували український вертеп, який назвали "Різдвяний Євромайдан".


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 30.12.2013 12:30
загрузка...