Очільники Прикарпаття назвали головні досягнення та проблеми в області

news-image: Очільники Прикарпаття назвали головні досягнення та проблеми в області
Сьогодні, 20 листопада до Івано-Франківська з'їхалися керівники міст, ОТГ та районів, щоб спільно порадитись про подальші шляхи регіонального розвитку.

Зокрема, голова ОДА прозвітував присутнім про стан справ та перспективи в галузі економіки, медицини, освіти, спорту, промисловості. Окремо очільник області наголосив на перевагах об'єднання в ОТГ, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами голови ОДА Олега Гончарука, згідно перспективного плану в області має бути 59 ОТГ. Наразі вже створені 30.

"Громади отримали 123,5 мільйонів гривень за три роки за які вдалося реалізувати 269 проектів. Хочу зауважити, що саме в ОТГ зараз найбільше ремонтується соціальних закладів, доріг, спортивних об'єктів. Це тому, що очільники відповідають перед конкретною громадою. Бюджет громади, яка об'єдналася зріс більш, ніж у 9 разів",- сказав Гончарук.

Також очільник ОДА наголосив, що адміністративна реформа має завершитися у 2019 році і у 2020 році місцеві вибори повинні відбуватися вже за новим державним устроєм.

У свою чергу голова обласної ради Олександр Сич зауважив, що влада створена, щоб впорядковувати і покращувати життя суспільства.

"Я хочу акцентувати на трьох основних проблемах, які у нас є. Перша - це децентралізація, яка має бути не тільки адміністративна, але і фінансова. Друга - це дороги. На їх ремонт необхідно більше 25 мільярдів, яких у нас немає. Тож наразі нам потрібно поруч з капітальним ремонтом вести і ямкові ремонти. Сподіваюся, що голова ОДА мене підтримає і наступного року кошти дорожнього фонду поділять порівну між усіма районами. І третя проблема - це зарплата. У підприємств обласної ради заборгованості немає, проте в районах є серйозні борги", - каже Олександр Сич.

Читайте Бліц-Інфо в Facebook, Telegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.11.2018 16:33