Олександр Сич готує до друку нову книгу про націоналізм

news-image: Олександр Сич готує до друку нову книгу про націоналізм
У четвер, 23 травня о 12-ї голова Івано-Франківської обласної ради, науковець Олександр Сич презентує книгу "Соціально-консервативний націоналізм".

Захід пройде в читальному залі Прикарпатського університету. Про це Олександр Сич повідомив у мережі.

"Апробація! Саме так я назву ту розмову, на яку скликаю друзів та науковців-фахівців, які цікавляться темою сучасного націоналізму. Після знайомства з проектом та сигнальним примірником моєї нової монографії "Соціально-консервативний націоналізм" матиму ще місяць час у для того, аби всі висловлені думки, побажання і критичні зауваження врахувати при підготовці остаточної її редакції", - написав свободівець у мережі. 

Основна ідея книги - трансформація націоналізму з революційно-руїнницького на визвольному етапі у конструктивно-державницький на етапі державного будівництва. І на цьому етапі він має виступати як соціально-консервативний, бо поряд із консервативним завданням збереження національної ідентичності ще актуальніше постає соціальне завдання збереження від вимирання нації, яка є носієм цієї ідентичності.

Окрім цієї лінії на 540 сторінках книзі також присутні теми сучасного ренесансу націоналізму у країнах Західної Європи, становлення і його сучасний стан в Україні, роль націоналізму в українських революційних українських процесах і зокрема у Революції гідності, його етнонаціональна політика та зовнішньополітична доктрина тощо.
ЗАПРОШУЮ!!!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.05.2019 14:33
загрузка...