Олександр Сич: Людина – це не великий шлунок, а духовний світ та високі цінності

news-image: Олександр Сич: Людина – це не великий шлунок, а духовний світ та високі цінності
Голова Івано-Франківської обласної ради, заступник голови ВО «Свобода» з питань ідеології Олександр Сич під час урочистостей до Дня незалежності закликав українців єднатися у розбудові держави незалежно від політичних поглядів.

«День Незалежності України – це як світський великдень. І так само, як празник Воскресіння Христового єднає всіх  українців у молитві, так само великий день державницького воскресіння має єднати нас у спільному думанні і спільному напрямку. Має єднати всіх, і тих хто голосував за Зеленського і «Слугу народу», і тих, хто голосував за Петра Порошенка і «Європейську солідарність», і хто голосував за Юлію Тимошенко і «Батьківщину» і за «Голос» Вакарчука, і за націоналістів, бо кожного з нас має єднати Україна. Бо різниця партій та різниця світоглядів – це різниця шляхів будівництва держави. Дискутуймо чий шлях кращий. Але всі разом єднаємося у розбудові держави», – звернувся зі сцени свободівець.

Олександр Сич зауважив, що останнім часом говорити про українські цінності стало якось«немодно».

«Так само, як починають ділити політиків на старих та нових, так само цінності є старі та нові. Модно знати декілька мов, але принципово не спілкуватись українською, модно знати чужу історію, але в той же час не знати своєї і занехаювати її.  Я далеко від думки, що у кожному селі чи місті Донецької області має стояти пам’ятник Бандери, але коли такими шаленими темпами починають відновлювати пам’ятники і назви вулиць катам українського народу, даруйте, я  це не можу вважати модним.

Людина – це не великий шлунок, людина – це духовний світ та високі цінності. І рано чи пізно ми нагодуємо всіх дешевою ковбасою. Але якщо у нас не буде єднальних цінностей ми не будемо мати перспективи як єдина і могутня українська держава. Тому плекаймо українські цінності в українській державі», - закликав націоналіст.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.08.2019 18:12
загрузка...