Олександр Сич обурений маніпуляціями щодо ремонту дороги до обійстя Бандери

news-image: Олександр Сич обурений маніпуляціями щодо ремонту дороги до обійстя Бандери
Традиційно, 1 січня на малій батьківщині Степана Бандери в селі Старий Угринів відбуваються урочистості з нагоди дня народження Провідника.

Втім, цьогоріч не обійшлося без неприємних ситуацій. Група мешканців села Старий Угринів, намагалися блокувати дорогу, що веде до меморіального комплексу, та не допустити участі в урочистих заходах голови обласної ради. Про це очільник облради Олександр Сич повідомив на своїй сторінці в соцмережі.

"Вимогою учасників акції було завершення капітального ремонту дороги. Вона мала явно виражений політичний замовний характер, оскільки її організаторам достеменно відомо, що згідно чинного законодавства ремонт та утримання доріг місцевого значення належить до повноважень районної та обласної державних адміністрацій, а коштами дорожнього фонду, які поступають як субвенція з державного бюджету, розпоряджається винятково обласна державна адміністрація. Щоправда, голова Калуської РДА І. Данів, який ініціював цю зустріч, намагався присутніх переконати у протилежному і покласти відповідальність на обласну раду, депутатом якої він також є", - розповів Сич. 

Сьогодні, 2 січня Олександр Сич написав, що виконав обіцянку, дану учасникам блокування, і подав голові ОДА пропозицію вжити невідкладних заходів щодо завершення капітального ремонту дороги, що веде до меморіального комплексу Степана Бандери в селі Старий Угринів.

"Відповідне звернення також спрямовую голові Калуської РДА І. Даніву з пропозицією відповідно до його повноважень вжити належних заходів для організації капітального ремонту та утримання цієї дороги", - додав голова облради.

Нагадаємо, на малій батьківщині Степана Бандери відзначили день народження Провідника


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 02.01.2019 13:13




загрузка...