Олександр Сич розповів, за кого віддасть свій голос на президентських виборах

news-image: Олександр Сич розповів, за кого віддасть свій голос на президентських виборах
Голова Івано-Франківської обласної ради, свободівець Олександр Сич висловив власну позицію щодо виборів Президента України.

Політик зауважив, що напередодні важливого національного вибору хоче бути чесним перед друзями, політичними опонентами і, що найголовніше, перед своїми виборцями. Відтак, на своїй сторінці в мережі Олександр Сич відповів на "десять запитань самому собі".

"Сам завжди критично ставився до тих представників національної еліти, які в cкладні для суспільства часи завбачливо ховали голову в пісок, або ж тримати під пахвою декілька кашкетів. А тому сам для себе дам відповіді на ті питання, які турбують багатьох і з якими пересічні українці в останні дні так часто звертаються до мене", підкреслив очільник прикарпатських обранців.

Далі відповіді на актуальні питання від Олександра Сича: 

– Чи піду на вибори 21 квітня?
– Безумовно, що так! Й інших закликаю до цього. Бо жити в суспільстві, користуватися його благами й не брати участі у вирішені його проблемних питань може тільки соціальний паразит. Древні греки таких позбавляли громадянства і виганяли за межі громади. Що було рівнозначно загибелі.
– За яким критерієм оцінюю кандидатів ?
– За критерієм націоцентризму – наскільки моя Нація болить кожному із них.
– За кого проголосую?
– За Петра Порошенка.
– Чи усвідомлюю прорахунки, допущені чинним Президентом і відповідальність за свій вибір?
– Усвідомлюю і навіть скажу більше – в часі попередньої каденції Президента Петра Порошенка відчував дискримінаційну політику його Адміністрації щодо себе особисто з уваги на мої політичні позиції і переконання. І відповідальність також беру. У разі його повторного обрання моє ставлення буде принципово незмінним – завжди підставлю плече в політиці, що сприятиме розбудові цивілізованої національної держави, й натомість буду в опозиції та критикуватиму кроки протилежного змісту.
Чи агітую за Петра Порошенка?
– Не бачу потреби. Для українців, які сповідують ті ж погляди, що і я, картина є достатньо зрозумілою. Агітувати має сам Президент – достукатися до їхніх сердець, визнати власні численні прорахунки, покаятися в них і віднайти такі слова, які б вселили віру у нього завтрашнього і кращого.
– Чи очікую дивідендів?
– Ні! Сьогодні найвищим дивідендом для мене є життя. Бажано без болю…
– Чи агітую проти Володимира Зеленського?
– Ні, не агітую! Значна частина його виборців своїм голосуванням висловили протест проти чинної політичної системи. Вони мають на це право. Однак право завжди кореспондується з відповідальністю. Тож повинні усвідомлювати і відповідальність за ті наслідки, які може спричинити така їхня політична позиція.
Чи передбачаю санкції щодо себе у разі перемоги Володимира Зеленського?
– Неодноразово мав такі переслідування в часи попередніх політичних режимів і допускаю їхню можливість в подальшому, оскільки не бачу системних підстав для зміни недобрих традицій чинної політичної системи.
– Чи варто демонізувати ситуацію у разі обрання Президентом Володимира Зеленського?
– Думаю, що ні. Держава і суспільство мають достатньо інституційних і неінституційних важелів, аби запобігти радикальній зміні цивілізаційного курсу. Кожна криза таїть у собі паростки позитивних змін. 
– Що робитиму у разі перемоги Володимира Зеленського?
– Те ж саме, що й робив останні 30 років – все, що в моїх силах, для розвитку Нації і Держави. Думаю, що з уваги на свій досвід здатен розрізнити і підтримати все те добре, що сприяє їхньому розвитку і розвінчувати та поборювати все те зле, що його може загальмувати.

"Висловлена позиція є винятково моєю персональною.Тож жодних спекулятивних асоціацій прошу не вживати. З повагою ставлюся до політичних вподобань кожної українки та українця, яких за визначенням вважаю моїми сестрами і братами. 
А тому прошу поважати і мої також. Вдалого і відповідального вибору Президента України, панове! Слава Україні!"
, - підкреслив свободівець.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.04.2019 13:50
загрузка...