Онкохворий іванофранківець звернувся за допомогою до політиків та меценатів

news-image: Онкохворий іванофранківець звернувся за допомогою до політиків та меценатів
По світу – у пошуках порятунку. Так уже 4 роки живе місцевий громадський діяч Ігор Равренчук. Саме стільки часу чоловік бореться із онкозахворюванням. Позаду – 8 операцій. Стільки ж хіміотерапій. А ще – тисячі кілометрів доріг. Бо ж у рідному Івано-Франківську Ігор не може отримати якісного лікування.

Лінійний прискорювач дозволяє опромінювати пухлини і метастази практично будь-якої локалізації. І при цьому – впливає лише на чужорідне тіло. Практично не захоплюючи здорові тканини в людському організмі. Коштує такий апарат – близько 100 мільйонів гривень. Для Прикарпатського онкоцентру – це розкіш. Тут кажуть, і на значно «дрібніші» оновлення доводиться чекати роками. А тим часом продовжують направляти пацієнтів «до сусідів».

«Крик душі» виснажений недугою іванофранківець опублікував на особистій сторінці у соцмережі. Звернувся за підтримкою до представників влади різних рангів. Адже розуміє, вирішити проблему на місцевому рівні практично нереально. Тут необхідна державна програма. Бо ж ресурси вичерпуються. Матеріальні, фізичні, моральні…

Різниця у вартості процедури для «своїх» і «приїжджих», каже Ігор Равренчук, може сягати 50 відсотків. А в приватних медзакладах – і в рази дорожче. Наразі із усіх адресантів онкохворий отримав відповідь від двох. Із міської та обласної рад. Кажуть, готові долучитися. За умови співфінансування.

Відео: Вежа


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.02.2019 14:43