Онлайн-кредит на картку


Розвиток фінансових технологій відбувається дуже швидко. Віднедавна навіть пенсіонери сплачують рахунки за комунальні послуги за допомогою мобільних додатків.

Розвиток фінансових технологій відбувається дуже швидко. Віднедавна навіть пенсіонери сплачують рахунки за комунальні послуги за допомогою мобільних додатків. «Дитяча» банківська картка в Україні видається малюкам від 6 років, а безготівкові та навіть безконтактні розрахунки все частіше стають невід'ємною частиною життя, як у мегаполісі, так і в маленькому містечку. Проте банківська картка надає нам можливість не тільки розраховуватися за товари та послуги, але й залучати кошти.

Уявіть собі ситуацію, коли ви на відпочинку за кордоном, а з вашою карткою трапилась неприємність. Її заблокували, вкрали, щось сталося з магнітною стрічкою та карта просто не працює. Або ж у вас виникли непередбачувані витрати, на які наразі немає грошей. Ситуація неприємна: за кордоном вам немає в кого позичити гроші, а й кредит у банку онлайн ви не отримаєте.

На щастя, вихід є. Адже крім банків, є ще ей МФО — мікрокредитні організації. Це легальні фінансові установи, що надають клієнтам позики готівкою або на картку. Значну сумму ви не отримаєте, проте до 20 тис. грн — цілком реально. Якщо ви повнолітній громадянин України та у вас є активна банківська картка, ви можете отримати кредит будь де, у будь-якому містці.

Як отримати онлайн-кредит на картку

Щоб отримати позику вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний номер, мобільний телефон з доступом до мережі інтернет та діюча банківська картка. Заявку на отримання коштів можна подати онлайн, просто з мобільного телефона. Деякі мікрокредитні організації навіть мають власні мобільні додатки, що ще більше спрощує та скорочує процес. Залишити заявку ви можете у будь-який час, немає навіть необхідності зв'язуватися зі співробітником.

Завдяки закону про електронний документообіг, договір, що ви підписуєте онлайн, одразу ж набуває чинності. Впродовж 20 хвилин з моменту схвалення заяви МФО переказує гроші вам на картку. Просто. Швидко. Надійно.

Сплачувати борг за таким кредитом ви також маєте можливість прямо з картки, з будь-якої точки світу. Перевагами позик на картку є також прозорі умови. Кредитний договір займає лише 1-2 сторінки, всі умови прописані чітко та зрозуміло, а в особистому кабінеті ви завжди маєте можливість перевірити поточний стан вашої заборгованості.

Не відкладайте життя на потім. Користуйтеся сучасними фінансовими інструментами, такими як кредит на карту, з вигодою для себе!

На правах реклами