Оркестр, олімпійські боги і концерт: Як в ІФНТУНГ першокурсників зустрічали

news-image: Оркестр, олімпійські боги і концерт: Як в ІФНТУНГ першокурсників зустрічали
Сьогодні, 1 вересня в Національному технічному університеті нафти і газу відбулась урочиста посвята в першокурсники.

На урочистості завітали багато Традиційно організатори підготували для новоспечених студентів багато цікавих сюрпризів, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Зокрема, розпочалися урочистості з виступу оркестру Національної гвардії України, опісля студент-першокурсник зачитав присягу.

Як зауважив ректор університету Євстахій Крижанівський, це знаменний день не тільки для студентів, але й для їх батьків і всієї країни. Адже нафто-газова промисловість сьогодні має велике значення.

"Енергетична безпека нашої держави є дуже важливою. Тож ми з вами маємо зобов'язання перед народом і державою заберпечувати цю енергетичну незалежність. Бажаю вам реалізувати себе в житті, а ми з викладачами докладемо для цього всіх зусиль", - сказав ректор.

Опісля всіх студентів на щасливий початок навчання благословив канцлер Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ о.Віталій Федунків.

За словами голови обласної ради Олександра Сича, ми сьогодні знаходимося на новому етапі творення енергетичної безпеки держави і саме від нової еліти залежить якою вона буде.

"Бажаю, щоб ваш університет вклав вагому лепту у формування української еліти. Її так завжди бракувало українській державі. Бо еліта - це не маса і не посередність, яка править балом. Еліта - це висока освіта, інтелект, духовність і велика жертовність, це ті, кого визнає суспільство. Будемо мати таку еліту, будемо мати майбуття для нашої держави", - закликав голова. 

Після вітань до першокурсників завітали олімпійські боги Афіна і Аполлон у супроводі муз науки і мистецтв. Вони передали першокурсникам ключі від знань і студентський квиток. Опісля на урочистості приїхала і сама Королева нафта. Вона запустила верстат-качалку і добула карпатську нафту для посвяти новоспечених студентів. Ректор опустив руку в кубок з нафтою і привітав цією рукою першокурсників.

Також під час урочистотей для студентів і гостей виступали танцювальні колективи і співаки.

Як це було дивіться у відео.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.09.2019 12:14
загрузка...