ОТБ "Галичина" оновить студії та покращить матеріально-технічну базу


Сьогодні, 2 березня в Івано-Франківську триває друге пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради. На порядку денному близько 40 питань.

Серед іншого, депутати підтримали програму розвитку та оновлення матеріально-технічного забезпечення ОТБ “Галичина” на 2018-2022 роки, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Генеральний директор ОТБ "Галичина" Ігор Дебенко зауважив, що існує велика потреба у оновленні техніки, адже наявна апаратура не відповідає сучасним потребам.

"Станом на сьогодні наявні технічні засоби телеканалу гостро потребують оновлення. Рівень технічого зносу відеокамер, комплектуючих, локальної мережі та файлових серверів, комп'ютерного та програмного забезпечення, монтажних пультів, які несуть на собі основне навантаження при трансляції, виробництві та випуску програм негативно впливає на оперативність та якість виконання робіт. Крім того, морально і фізично застаріле обладнання час від часу призводить до збоїв у роботі", - зауважив Ігор Дебенко. 

Водночас, керівник телеканалу зауважив, що наприкінці 2017 завдяки зекономленим коштам їм вдалось самостійно придбати відеокамеру, кілька нових комп'ютерів, оновити програмне забезпечення про проведення трансляцій.

Водночас  депутатка Ольга Галабала поцікавилась у Ігоря Дебенка, яким має бути телебачення "Галичина" - комунальним чи приватним. Дебенко зауважив, що таке питання наразі не піднімається, водночас він за максимальну фінансову незалежність телебачення.

Натомість депутат Святослав Никорович висловив гендиректору подяку за рік роботи.

"Під час призначення звучали репліки про можливу необ'єктивність через політичну приналежність. Втім, ми бачимо, що цього немає, а є розвиток і подальні плани", - зазначив Никорович

Схожу думку висливив депутат Юрій Черневий. А Михайло Королик зауважив, що приємно бачити на Галичина хороші новини про область і райони, а не тільки негатив, як в багатьох каналів. У підсумку, депутати підтримали це питання.

На п'ять років фінансування програми складатиме 8 мільйонів 280 тисяч гривень. Передбачено розвиток та якісне переоснащення матеріально-технічної бази телеканалу, покращення якості трансляції, якості зображення відеоконтенту та міри доступності відеосигналу для телеглядачів та онлайн-користувачів; розвиток супутникового мовлення,  одержання додаткових ліцензій на багатоканальне мовлення,  збільшення аудиторії телеглядачів по всій території України, облаштування сучасних студій та декорацій, оновлення локальної мережі та файлових серверів, каналу передачі відео-потоку для кращої організації та проведення прямих трансляцій,  забезпечення належними умовами праці та робочим місцем працівників, популяризація та просування бренду телеканалу та інше.