П'ять добрих справ, які прикарпатці можуть зробити до Різдва


Кожен з нас зараз активно готується до новорічно-різдвяних свят: купує одяг і подарунки, наводить лад в оселі, готує різноманітні смаколики до святкового столу.

Втім, в цій святковій метушні найголовніше не забути про тих, хто живе поруч і потребує нашої допомоги. Адже так приємно дарувати радість і щастя в час Різдва.

Тож, якщо ви якраз шукаєте для кого стати чарівником напередодні свят, кореспондентка Бліц-Інфо підготувала кілька цікавих варіантів.

Подарувати різдвяний обід  для бідних

Різдво традиційно асоціюється з теплим домом, смачними стравами та радістю родинного спілкування. Втім, є багато людей, які живуть на вулиці, нічого не мають і можуть тільки мріяти про справжнє свято.

Тож спільнота св. Егідія вже 12 років поспіль святкує Різдво разом з бідними та бездомними друзями. Волонтери пригощають їх святковим обідом, дарують теплі подарунки та багато колядують. Але щоб створити цю різдвяну казку, Спільноті потрібна допомога небайдужих.

Світлина від Igor Romanchuk.

Як допомогти: придбати сертифікат, кошти від якого використають, щоб пригостити святковим обідом одного бідного чи бездомного.

Щоб отримати сертифікат, пишіть Ivan Kharuk, Natalia Dorogovych, Uliana Rymaruk, або телефонуйте Уляна – 066 833 13 63, Іван – 097 933 67 64. Можна також перерахувати гроші на картку 4149 4991 2082 0376 - Зелез Галина Василівна.

Комфорт і домашній затишок для підопічних геріатричного пансіонату

У геріатричному пансіонаті Івано-Франківська триває ремонт 4-поверху. Це буде особлива територія: на цей поверх переселять тих мешканців, які можуть самостійно справлятися з деякими побутовими обов’язками.

Для них оформлять затишний спільний простір, невеличку кухню спільного користування, переоблаштують санвузли, тощо. Організатори проекту STAY вирішили зробити ремонт по європейських стандартах, але зараз катастрофічно не вистачає коштів. Тож, якщо хтось хоче допомогти з ремонтом і подарувати затишок для бабусь і дідусів, долучайтеся.

Світлина від Ілони Мурзової.

Як допомогти: перерахувати кошти на картку організатора проекту STAY Ілони Мурзової.

Картка Приват: 5168 7427 0468 6322

Монобанк: 5375 4141 0247 7865 (без комісії в Ibox)

В призначенні: На ремонт

Отримувач: Мурзова Ілона

050 373 65 67

Поділитися своєю кров’ю

Якщо у вас немає грошей, але ви хочете бути корисним, врятуйте чиєсь життя, станьте донором крові. Часто в соцмережах з’являються прохання про терміновий пошук донорів з тією чи іншою групою крові. Тож ви можете зробити добру справу і здати кров, щоб у станції переливання був достатній запас. Можливо саме ваша кров врятує чиєсь життя.

Результат пошуку зображень за запитом

Запланувати кроводачу потрібно за посиланням: https://account.donor.ua/donations/plan

У разі запитань - ТЕЛЕФОНУЙТЕ ! З 8.00 до 20.00 без вихідних 067 208 03 03 (Координаційний центр ДонорUA)

Донорів чекають: Івано-франківська обласна станція переливання крові, вул. С. Бандери, 23 з 8.30 до 14.30. З собою мати паспорт! Про підготовку та дієту донора читайте тут: https://donor.ua/pages/2275 Якщо Ви готові здавати кров на прохання, реєструйтесь в системі ДонорUA: https://account.donor.ua/register

Допомогти сиротам з інвалідністю

Потрібна допомога для Будиночок сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії та Любові”. Кілька місяців тому четверо сиріт Уляна, Люба, Яна та Ігор розпочали тут нове життя. Вони вчаться новому, долають труднощі, інтегруються в громаду, намагаються донести до суспільства заклик сотень інших таких самих сиріт з інвалідністю, які також прагнуть жити в таких умовах, а не перебувати в інтернатах радянського зразка. Втім, є ще декілька речей ,які потрібно доробити для безпеки та комфорту цих молодих людей. Зокрема, зараз вони збирають гроші на встановлення пожежної сигналізації та розширення будиночка на ще чотирьох мешканців.

Світлина від Українська благодійницька мережа.

Окрім того у Будиночку сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії та Любові” шукають працівника (асистента) на вакантне місце. Контакт: Віталій Вовчук, ад'ютор, (067) 341 94 45.

Як допомогти: перерахувати кошти на картку ПриватБанку № 5169 3324 0543 6935, у коментарі (призначенні платежу) прохання обов'язково зазначити: "Благодійна допомога на потребу № 1-7 (пожежна сигналізація в Оселі)", або ж "Благодійна допомога на потребу № 1-6 (розширення Оселі)".

Подарувати свято для хвостатих вихованців «Дому Сірка»

Якщо люди якось самі про себе подбають, або їм допоможуть інші люди, то тварини без нас ніяк не обійдуться. Благодійний фонд «Дім Сірка» — це небайдужі волонтери, які дбають про три сотні безпритульних тварин у притулку, а також десятки хворих і вуличних собак та котиків.

Зараз дівчата купили новий вольєр для собак, але боргують за нього ще 17 тисяч. Окрім того на перетримці чи лікуванні перебувають багато тварин і дівчатам-волонтеркам потрібні гроші, щоб погасити борги у клініках.

Світлина від Natalia Kogut.

Як допомогти: принести теплий одяг для підстилок, продукти для тварин (крупа, сухі корма, обрізи), дрова, сіно, або перерахувати на рахунок фонду кілька гривень. Також можна допомогти дівчатам у притулку: вичистити вольєри, погратися і вигуляти собак.

Окрім того, ви можете зробити різдвяне чудо для якоїсь собачки чи котика і подарувати йому теплий дім та люблячу родину.

БО "Дім Сірка", ЄДРПОУ 37952464,

р/р 26005060830012

(UA843366770000026005060830012),

КБ "ПриватБанк" МФО 336677

Або на картку-ключ 5169 3305 1534 9451 Когут Наталія Василівна