Парафіяни Брошнів-Осадської ОТГ передали в зону АТО понад 10 тисяч гривень

news-image: Парафіяни Брошнів-Осадської ОТГ передали в зону АТО понад 10 тисяч гривень
Цієї неділі у Брошнів-Осаді біля храму Святого Вознесіння Господнього представники благодійної організації "Допомагаємо Україні разом" спільно із волонтером та учасниками БО «Серце Марії» збирали кошти на ремонт військового автомобіля для окремого статичного підрозділу на передову.

Вражений такою активністю громади, голова благодійної організації Володимир Курій з приємністю наголосив, що саме в єдності сила народу, інформує прес-служба ОТГ.

«Автомобілі, які їздять по бездоріжжю на великій швидкості, швидко ламаються. А ще постійні обстріли також нищать техніку. Машини потребують серйозних і дорогих ремонтів. А на передовій, самі розумієте, без автотранспорту ніяк не обійтися».

Парафіяни Брошнів-Осадської ОТГ пожертвували понад 10 000 гривень на потреби військових у зоні АТО.

Відтак відбулася робоча зустріч між представниками благодійних організацій "БФ"Допомагаємо Україні разом" та "БФ"Серце Марії", під час якої було укладено угоду про партнерство.

Франківські благодійники передали благодійній організації Брошнів-Осадської ОТГ інвалідний візок та інші речі першої необхідності для людей з обмеженими фізичними можливостями. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.11.2018 09:18