Парочки: Франківські активісти створили настільну гру про архітектуру міста

news-image: Парочки: Франківські активісти створили настільну гру про архітектуру міста
Для дорослих і дітей Івано-Франківська створили настільну гру "Парочки" від ініціативи зі збереження архітектурної спадщини "Франківськ Який Треба Берегти".

Про це повідомляють в офіційній спільноті ініціативи, пише Бліц-Інфо.

За словами творців, гра для дітей і дорослих, на розвиток мислення, зорової пам'яті і для веселого і пізнавального часопроведення. Найвища ж закладена місія - закохати в місто з раннього віку, навчити помічати старовинну архітектуру, виховати відповідальне і свідоме покоління містян!

"От повиростають маленькі франківчани, які гратимуться в гру про архітектуру міста (на картках зображені і красиві будівлі, і балкони з атлантами, мозаїчна підлога з метлаською плиткою, розкішні двері і вікна) і стануть берегти своє місто!",- пишуть активісти.

Як грати? Потрібно розкласти картки малюнками донизу, тоді гравці по черзі перевертають по дві картки, запам'ятовуючи їх зображення і місце розташування, ставлять на місце, знову перевертаючи. Потрібно зібрати картки з однаковим малюнком, тобто пару. У кого найбільше парочок - той і виграв! Всього в наборі 34 картки (матеріал - картон), тобто 17 парочок.

А після гри можна відправитись на прогулянку-квест-екскурсію і віднайти всіх героїв гри - адже на кожному малюнку вказана адреса. Гра вже у продажі.

Світлина від Офіційна сторінка «Франківськ який треба берегти».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 26.11.2018 20:16