ПАТ «Івано-Франківськцемент» придбало новий потужний магістральний локомотив від General Electric

news-image: ПАТ «Івано-Франківськцемент» придбало новий потужний магістральний локомотив від General Electric
Покупка локомотиву відбулась в рамках реалізації на підприємстві інвестиційного Проекту «Впровадження енергозберігаючих та природоохоронних технологій на технологічній лінії №2 цементного виробництва», який був представлений до уваги громадськості у квітні цього року.

Головним завданням цього амбітного Проекту є збудувати та ввести в дію, ще один завод – мільйонник цементу, причому зробити це без зупинки діючого виробництва.

«Куплений ПАТ «Івано-Франківськцемент» магістральний локомотив серії ТЕ33А Evolution, вироблений за ліцензією американської Компанії General Electric, є першим в Україні локомотивом такого типу, - розповідає комерційний директор ПАТ «Івано-Франківськцемент», - завдяки технологіям General Electric його потужність майже вдвічі перевищує українські аналоги, а, відповідно, він є односекційним замість луганського двосекційного. Це суттєво впливає на маневреність локомотива та значно знижує експлуатаційні витрати на його роботу».

Важливе значення реаліазіції такого проекту для області підкреслив голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк.

«Керівництво ПАТ «Івано-Франківськцемент» постійно працює над впровадженням модернізації та переоснащення виробництва за рахунок новітніх енергозберігаючих та природоохоронних технологій. Нове виробництво – це і додаткові робочі місця, і суттєве зростання надходжень до місцевих бюджетів, і також добрий поштовх розвитку промисловості в області», – наголошує голова ОДА .

 

Довідково.
Реалізація проекту «Впровадження енергозберігаючих та природоохоронних технологій на технологічній лінії №2 цементного виробництва» дозволить збільшити річний обсяг виробництва цементу ще на 1 млн. тон в рік при суттєвому зниженні собівартості цементу, а також дасть можливість значно розширити асортимент так званих спеціальних цементів.

Передбачається проведення значної роботи з розширення та модернізації залізничної інфраструктури, а також придбання додаткового локомотива для завозу сировини і відвантаження продукції, об’єми якої збільшаться в 2 рази від існуючих на сьогоднішній день.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 31.10.2013 12:09123
00.00.0000 00:00
фоточки вживу можна?

загрузка...