Перевізники нарікають, що комунальні автобуси забрали у них 60% пасажирів

news-image: Перевізники нарікають, що комунальні автобуси забрали у них 60% пасажирів
У п’ятницю, 15 березня в Івано-Франківську відбулись громадські обговорення щодо підняття тарифу у громадському транспорті.

Нагадаємо, перевізника вимагають підняти тариф до 6 гривень. Вечірнього тарифу, який діє зараз вже не буде.

Голова спілки перевізників Олег Стахів пояснив, що через те, що з міста постійно виїжджають люди, платних пасажирів зменшилась на 30%. Відтак приходиться возити здебільшого пенсіонерів, а їх перевезення ніхто не компенсує. За його словами, окрім того комунальні автобуси забрали у перевізників 60% доходу.

Водночас перевізниця Олексюк впевнена, що комунальні автобуси, які зараз їздять у місті ледь збирають кошти на пальне.

До слова, наразі у Франківську є тільки три комунальні автобуси - 27К, 41К та 55К. З першого квітня їх має додатись ще два.

Громадський активіст Василь Кедик зауважив, що потрібно аби перевізники вимагати компенсації за перевезення пільговиків у міської влади, а не піднімати тариф. На це Олег Стахів зауважив, що перевізника неодноразово звертались з цим питанням, втім зараз це зробити не можливо.

"Порахувати пільговиків ми зможемо тільки у 2020 році, коли введуть електронний квиток", - каже голова асоціації перевізників міста. 

Стахів зауважує, що кількість приватних автобусів у місті постійно зменшується. Так, коли проводили конкурс на перевезення їх було 240, а зараз залишилось 160.

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.03.2019 12:33
загрузка...