Першокласники Івано-Франківська стають лижниками та сноубордистами

news-image: Першокласники Івано-Франківська стають лижниками та сноубордистами
На початку вересня з ініціативи туристичного комплексу «Буковель» та депутата Івано-Франківської обласної ради Олександра Шевченка усі першокласники Івано-Франківська отримали у подарунок можливість безкоштовно навчитись кататись на лижах.

Від початку сезону на лижню вже стало чимало першокласників.

«Необхідно дбати про здоров’я нації та залучати дітей до активного відпочинку з малечку, адже вік 6-7 років оптимальний для навчання, і, до того ж дітям надзвичайно цікаво. Я переконаний, що саме такі соціальні проекти впроваджені сьогодні, принесуть результат через декілька років і ми матимемо і олімпійських чемпіонів, і просто здорових дітей», – наголосив директор ТК «Буковель», депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Шевченко.

За чотири години занять з інструктором BukovelSkiSсhool дітей не лише навчають основ катання на лижах, а й знайомлять з правилами безпеки на схилах.

«Ми маємо не просто навчити дітей кататись на лижах, а навчити культури поведінки на схилах, аби катання було безпечним і приносило задоволення. Загалом діти дуже швидко вчаться і вже після першого заняття з інструктором легко долають сині траси», – розповідає директор BukovelSkiSсhool Роман Сметанюк.

Соціальний проект туристичного комплексу «Буковель» - це можливість для дітей повністю безкоштовно навчитись кататись на лижах, адже курорт забезпечує транспортом, екіпіруванням та професійними інструкторами для навчання. Діти мають можливість поїхати на безкоштовні навчання разом з одним зі своїх батьків.

«Ми дуже вдячні курорту «Буковель» за надану можливість. Спільна подорож дітей і батьків – це вже велика справа, а навчання з інструктором на свіжому повітрі додасть дітям сили, наснаги і, звичайно, ще більше згуртує клас. Я переконана, що вже незабаром діти, які навчились кататись, загітують до активного відпочинку і своїх батьків, тоді вихідні проходитимуть весело і з користю для здоров’я», – переконана Леся Крайник класний вчитель початкових класів Івано-Франківської загальноосвітньої школи №26.

Минулого тижня завдяки цій соціальній програмі від ТК «Буковель» на лижню стали першокласники Івано-Франківських загальноосвітніх шкіл №3 та №26.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.02.2014 20:00
загрузка...