Перший місяць навчального року — про безпеку на автошляхах

news-image: Перший місяць навчального року — про безпеку на автошляхах
Працівники управління ДСНС в Івано-Франківській області навчають найменших прикарпатців правил безпеки життєдіяльності.

Із початком нового навчального року пожвавився дорожній рух. Тож працівники управління ДСНС в області навчають найменших прикарпатців правил безпеки життєдіяльності. Рятувальники відвідують школи та дитсадки, де проводять профілактично-роз’яснювальну роботу, пише Голос України.

Найефективнішим є навчання правил дорожнього руху та пожежної безпеки через цікаві ігри та конкурси. Рятувальники влаштовують громадські акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». А також закликають батьків дбати про своїх дітей. Приміром, за необхідності залишити малечу вдома саму треба переконатися у справності побутових електроприладів, заховати сірники. Біля водойми чи на природі взагалі не залишати дітей без нагляду.

Громадські організації також долучаються до цієї важливої справи. Учасники ГО «Збережи життя на дорозі» контролюють якість нанесення розміток на пішохідних переходах, проводять велику просвітницьку роботу. «У багатьох школах, дитсадках Івано-Франківська, Коломиї, Коломийського, Городенківського та інших районів громадські активісти влаштували спеціальні майданчики із нанесеною дорожньою розміткою, де навчають дітей правил безпечного поводження на автошляхах», — розповів учасник ГО «Збережи життя на дорозі» Ярослав Айріх.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.09.2019 14:25
загрузка...