Пікетувальники з Делятина провели ніч в ОДА. Чекають зі столиці Гончарука

news-image: Пікетувальники з Делятина провели ніч в ОДА. Чекають зі столиці Гончарука
Десятки пікетувальників з Делятина, які вимагали коштів на ремонт дороги Яблунів - Делятин переночували в облдержадміністрації.

Нагадаємо, вчора з самого ранку протестувальники з Делятина приїхали до Івано-Франківська та вимагали коштів на продовження ремонту їхньої дороги. Вони заявили, що обурені призупиненням робіт і невиконанням обіцянок облдержадміністрації щодо фінансування ремонтних робіт. Відтак люди вимагали до 16.00 години підписати розпорядження про виділення 20 мільйонів гривень на ремонт, щоб завершити дорогу з Делятина до Яблунева у першому покритті. В іншому випадку протестувальники пообіцяли влаштувати майдан.

Після тривалих переговорів, пікетувальники таки "вибили" кошти для ремонту їхньої дороги. гроші виділять з державної субвенції на ремонт та обслуговування доріг. А оскільки вони з держбюджету, їх розподіл повинні затвердити в Укравтодорі. Відтак сьогодні голова ОДА Олег Гончарук повинен був поїхати в Київ для цього.

Водночас у мережі Facebook прикарпатці почали обурюватись діям протестувальників.

«Треба капелана Мединського питати, чи його може найняти інша комерційна структура, чи він вірний лише Шевченку? Втім, якщо би йому це принесло популярність, то немає значення яка фірма. Головне аби народ аплодував і восхваляв і щоб на майбутніх виборах депутатом обрали, а все інше – немає значення», - обурився Іван Шовгенюк.

«Цікаво скільки Шеві з Дерев'янком обходяться такі "капелани" з ходаками?!», - риторично цікавиться Іван Абияк.

«Який це протест? Це шантажисти», - наголошує Олександр Олесь 

Водночас Nazar Kovtok зауважує, що  є значно важливіші відрізки доріг, які потребують ремонтів першочергово.

 «Колись вони кришували а тепер нова тєма - привозиш 100чоловік  і твоя фірма робить ремонт тої дороги, соупадєніє? Не думаю!», - зазначає Сергій Шперналь.

Нагадаємо, тендер на ремонт дороги виграла буковелівська фірма ПБС, яку контролює прикарпатський нардеп Олександр Шевченко.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.09.2018 13:46
загрузка...