Поліцейські провели ранкову руханку з франківськими школярами

news-image: Поліцейські провели ранкову руханку з франківськими школярами
Зарядка із шкільнимии офіцерами поліції та фаховим тренером під жвавий музичний супровід не лише збадьорила учнів Івано-Франківської ЗШ №24, а й додала хорошого настрою на увесь день.

Молодші школярі під час ранкової розминки на свіжому повітрі старанно намагалися повторювати вправи за інструктором та поліцейськими. Судячи з задоволених облич та посмішок хлопчиків та дівчаток їм дуже сподобався такий нестандартний початок занять у школі. Про це інформує Сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області

Цікаві масові спортивно-оздоровчі заходи надалі плануються й в інших івано-франківських загальноосвітніх навчальних закладах. На переконання начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківській області Алли Бойчук, саме в такій невимушеній атмосфері формується довіра та повага дітей до поліції. Під час спільних позаурочних занять швидше налагоджується комунікація з школярами, адже діти сприймають поліцейських як приклад для наслідування, як своїх старших порадників та захисників. 

Школярики та їх вчителі щиро дякували за приємне та корисне заняття, яке спонукає їх до подальших занять спортом та здорового способу життя. А ще школярі сьогодні отримали подарунок від гостей - футбольний м’яч. Його директору Івано-Франківської ЗШ №24 Ігору Мельничуку передала тренер-викладач з легкої атлетики Івано-Франківської обласної організації ФСТ «Динамо» Олена Мельник.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.09.2018 18:13