Поліцейські та підлітки Прикарпаття долучилися до Всеукраїнського футбольного флешмобу

news-image: Поліцейські та підлітки Прикарпаття долучилися до Всеукраїнського футбольного флешмобу
У дружньому футбольному матчі зустрілися команди працівників Головного управління Національної поліції в Івано-Франівській області та прикарпатських школярів.

Спортивний символ флешмобу - футбольний м’яч прикарпатські поліцейські отримали від колег з Тернопільщини. Далі він помандрує на Закарпаття, інформує прес-служба поліції в області.

Захід, метою якого є залучення дітей, котрі мають певні проблеми із Законом, до організованого дозвілля, популяризація здорового способу життя, профілактика правопорушень щодо неповнолітніх та за їх участю відбувався 20 листопада, у Всесвітній день захисту дітей. Матч пройшов в тренінговому центрі обласного управління прикарпатської поліції.

Як зазначив т.в.о. заступника начальника ГУНП в Івано-Франківській області Олег Йосипів, така форма роботи з дітьми дозволяє підліткам активно та з користю проводити вільний від навчання час. Залучаючи до таких заходів молоде покоління, поліцейські також прагнуть донести, що вони для дітей — друзі та порадники, готові повсякчас прийти на допомогу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.11.2018 21:54