Поліція нагадує прикарпатцям, що сьогодні "День тиші"

news-image: Поліція нагадує прикарпатцям, що сьогодні "День тиші"
З 00:00 годин 20 березня в Україні розпочався «День тиші». Поліція Прикарпаття просить дотримуватися закону, а виявивши порушення - телефонувати на "102".

Відтак, мешканціям області радять утриматися від участі в заходах, що порушують вимоги виборчого законодавства. Адже за це передбачена відповідальність від сплати штрафу аж до позбавлення волі. Також прохання до мешканців області в разі виявлення правопорушень невідкладно телефонувати до поліції за номером «102». Про це пише Сектор комунікації поліції Івано-Франківської області.

Станом на 10 годину 20 квітня до Івано-Франківського відділу поліції надійшло одне повідомлення про порушення виборчого законодавства. В повідомленні вказано, що на одній із вулиць міста  розміщений агітаційний плакат одного із кандидатів у Президенти України. Триває перевірка.

Нагадаємо, 19 квітня під час брифінгу зі ЗМІ очільник поліції наголосив на тому, що правоохоронці працюють у посиленому режимі, а комунальні служби попереджені напередодні "Дня тиші"

Згідно ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні порушення, проведення передвиборної агітації поза строків, у заборонених або невстановлених законом місцях, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510-850 грн) і на посадових осіб - від 50 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1360 грн).

Крім того, за порушення чинного законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.04.2019 11:21