Польське кіно та презентації книг: Що цікавого цього тижня у Франківську?

news-image: Польське кіно та презентації книг: Що цікавого цього тижня у Франківську?
Вистави, презентації, лекції або ж кінопокази. В Івано-Франківську щодня відбувається багато різноманітних культурних подій.

Планувати дозвілля варто завчасно, тож кореспондентка Бліц-Інфо зібрала найцікавіші події цього тижня - з 12 до 18 листопада.

Тож, у понеділок 12 листопада о 18:00 в готелі "Станіславів" відбудеться консультація психолога на тему: Взаємодія з агресивною людиною або як погасити негатив.

На зустрічі ви дізнаєтесь, які є способи відбиття та знешкоджування агресивних нападок, чому люди проявляють агресивну прискіпливість та в чому суть психологічного айкідо. Програма зустрічі наповнена практичними завданнями та вправами, які допоможуть швидко та легко засвоїти нові знання і навички та застосовувати їх у повсякденному житті. 

Світлина від Карітас Івано-Франківськ.

У вівторок, 13 листопада о 18:30 в Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19) відбудеться презентація роману Мирослава Лаюка "Світ не створений".

«Ця книжка має більше трьох сюжетних ліній, – розповідає письменник. – Одна з головних – це історія молодої художниці, в якої були дуже складні стосунки з рідною країною та родиною. В якийсь момент вона отримує шанс виїхати до Франції, де може реалізувати себе. Вона повертається в Україну, бо помирає її матір. Жінка вирішує робити мистецький проект, який повинен допомогти їй пізнати історію своєї матері та країни. Що більше вона розкопує цю історію, то стає більш моторошно».

Світлина від Видавництво Старого Лева.

Також, у цей день о 19:00 відбудеться презентація нового альбому ONUKA: MOZAІKA.

Це інтерактивний проект ONUKA, в якому музика, відео, фото, месседжі утворюють єдине ціле. Окремі фрагменти складаються в загальну картину, даючи ключ до розгадки: як же влаштовано Всесвіт ONUKA.

Світлина від BIGSHOW Agency.
 

У четвер, 15 листопада Книгарня «Є» запрошує на презентацію книги Ірини Мацко “Кава по-дорослому». 

Нова книга Ірини Мацко про дівчину, якій складно зрозуміти, чому люди не вміють ладнати з людьми і чому потрібно собою доказувати свою любов. Вона шукає кохання, а наражається на грубе поводження з собою. Розчарування, здається, знищать її. Але за крок до того, щоб загубити себе в собі і серед тих, хто зруйнував себе, їй відкривається шанс для іншого життя.

Світлина від Книгарня

А 16 листопада, у п'ятницю, в книгарні "Є" о 18:00 пройде вечір поезії та музики «Дівчата читають»

Учасниці: Анна Януш, Олена Бараненко, Софія Сіренко, Наталя Команяк, Іванна Юрків, Наталія Гошилик, Тетяна Юзв‘як, Ірина Червінська, Lumara Urban.

Зокрема, 9 листопада в Івано-Франківську стартував тиждень польського кіно. До 15 листопада кожен охочий зможе відвідати різноманітні фільми. На 7 Перегляд сучасного польського кіно „Під Високим Замком” підготували розмаїття тем, сюжетів і жанрів. Комедії, трилери, драми, історичні документальні фільми, автобіографічні історії та – вперше – стрічки для молоді. Вартість квитка - 35 гривень. Повний перелік фільмів можна переглянути тут.

Також на 7 Перегляді будуть цікаві супровідні заходи. 12 листопада о 18.00 в Центрі польської культури та європейського діалогу покажуть документальний фільм  „Там був для мене рай".

Це  розповідь про давній Станиславів”, про долю колишніх жителів міста Станиславів (тепер – Івано-Франківськ), які були змушені після війни покинути рідне місто і оселитися в Польщі. Сьогодні, після багатьох десятиліть, герої фільму з великою тугою згадують своє рідне місто. Одним із них є син мера м. Станиславів – Адам Єжи Хованєц, на даний час житель Кракова. Збережені ними спогади накладаються на кадри сучасного Івано-Франківська, що з’єднаний нерозривною ниткою з давньою фортецею Потоцьких.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.11.2018 07:30