Помаранчевий м’яч: Визначилися команди-переможці шкільної баскетбольної ліги

news-image: Помаранчевий м’яч: Визначилися команди-переможці шкільної баскетбольної ліги
В Івано-Франківську визначили переможців шкільної баскетбольної ліги «Помаранчевий м’яч». Перше місце серед команд дівчат посіла гімназія №2, серед юнаків — ЗШ №7.

Третій тур шкільної баскетбольної ліги «Помаранчевий м’яч» серед дівчат та юнаків стартував 26 лютого. Участь у ньому взяли 16 команд шкіл Івано-Франківська, з яких до фіналу дійшли 8. Фінальні ігри турніру відбувалися за коловою схемою впродовж 13-15 березня у приміщенні школи №25. За їхніми підсумками було визначено найсильніші команди.

Серед юнаків:

І місце — ЗШ №7
ІІ місце — Крихівецька ЗШ
ІІІ місце — ЗШ №21
IV місце — ЗШЛ №23

Серед дівчат:

І місце — гімназія №2
ІІ місце — ЗШ №17
ІІІ місце — ЗШЛ №23
IV місце — ЗШ №19

Керівник команди ЗШ №21 Алла Попович каже: «Нам дуже сподобалися ці змагання, отримали масу задоволення. Шкода, що маємо тільки третє місце, але не засмучуємося. Ми вперше беремо участь у «Помаранчевому м’ячі». Триденний фінал трохи виснажує, тому втомлені, проте щасливі».

«До нас звернулися засновники чемпіонату з проханням допомогти у проведенні третього туру, — розповідає голова ГО «Громадська ініціатива Галичини» Леся Качурова. — Тому ми разом із організаціями-партнерами написали проект та виграли грант. Вважаємо, що такі заходи потрібно підтримувати, бо це — популяризація спорту та здорового способу життя серед школярів. Сподіваємося, що у цих змаганнях беруть участь майбутні чемпіони всеукраїнського та міжнародного рівнів».

Фіналістам вручили кубки та медалі, а також подарунки: рюкзаки, спортивні сумки, солодощі; володарі золотого кубка отримали флешки.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.03.2019 06:01