Понад тисячу першокурсників виголосили клятву студента ПНУ

news-image: Понад тисячу першокурсників виголосили клятву студента ПНУ
Сьогодні, 2 вересня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника урочисто посвятили першокурсників в студенти.

У актовій залі вишу зібралися сотні людей: родичі, друзі, викладачі та, звичайно, головні особи на цьому святі - першокурсники, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Варто зауважити, цьогоріч за підсумками вступної кампанії 1716 - молодих людей стали студентами 1-го курсу ПНУ, а 391 - на заочній формі навчання.

Урочистості розпочалися з настановчого слова ректора університету Ігоря Цепенди.

«Для нас - новий навчальний рік, а для вас - нова віха вашого життя. Ви довели батьками, друзям та, насамперед, собі, що завдяки наполегливій праці та знанням можна досягти успіху. Ми пишаємось, що ви є студентами нашого вишу. Ваше завдання - здобути за ці п`ять років ті знання, які б довозили розбудувати Україну. Переконані, що за декілька років усі будуть радіти вашим життєвим успіхам і спільно ми виведемо наш університет на нові вершини»,- звернувся до першокурсників ректор.

Приєднався до привітань і голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль. Очільник області побажав студентам насолодитись усіма можливостями, які дає університет.

«Попереду п`ять років навчання, скажу вам зі свого досвіду - це найкращі роки вашого життя. Пийте знання та не забувайте приділяти уваги один одному. Багато з вас стануть дійсно елітою нашої держави. Подивіться один на одного, біля вас, можливо, майбутній міністр культури, освіти або ж президент, точно біля вас сидять куми та найкращі друзі по життю. Познайомтесь та використайте ці роки максимально продуктивно. Широкої дороги вам, будьте щасливими»,- наголосив Шмигаль.

Опісля у присутності усієї святкової аудиторії Ігор Цепенда підписав наказ №1 «Про зарахування до складу студентів університету першокурсників».

Далі, першокурсники, які посіли найвищі сходинки рейтингу за своєю спеціальністю у вступній кампанії, першими отримали з рук ректора залікові книжки. Посвята завершилась виступами місцевих колективів.

Читайте нас в FacebookTelegram, та InstagramТільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 02.09.2019 12:47
загрузка...