Порошенко представив кандидата, який йде до парламенту від Івано-Франківська

news-image: Порошенко представив кандидата, який йде до парламенту від Івано-Франківська
Сьогодні, 15 травня Івано-Франківськ відвідав п’ятий президент України Петро Порошенко.

На зустрічі із представниками партії Європейська Солідарність він оголосив кандидатів-мажоритарників, які балотуватимуться на Прикарпатті від цієї політичної сили.

Зокрема, по одномандатному мажоритарному округу N83 до Верховної Ради України Петро Порошенко підтримав кандидатуру місцевого науковця, кандидата юридичних наук, викладача Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, члена виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Олексія Петечела.

На фото - Олексій Петечел

Після реєстрації у Центральній виборчій комісії, Олексій Петечел вестиме боротьбу від “Європейської солідарності” за представництво у Верховній Раді України.

“Наша команда має найкращий список і найкращих кандидатів, адже у ній велика кількість молодих облич. У нашому списку майже половина тих, хто раніше не був в Уряді, але своє життя присвятив розбудові української держави”, – підкреслив Петро Порошенко.

Олексій Петечел каже, що йде до парламенту, аби вдосконалити українське законодавство. 

"Своїм першочерговим завданням на посаді депутата Верховної Ради бачу вдосконалення законодавства України. Закони мають бути чітко сформульованими та обов'язковими для виконання усіма без винятку. Сподіваюся на підтримку виборців. Вірю в нашу перемогу!", - зазначив кандидат у народні депутати.

До теми: Петро Порошенко: Ми йдемо в парламент, щоб припинити війну

На Прикарпаття прилетів Порошенко


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.06.2019 20:39
загрузка...