Порошенко з дружиною подав до ЦВК документи на реєстрацію мажоритарників від “ЄС”. В списку і франківець Олексій Петечел

news-image: Порошенко з дружиною подав до ЦВК документи на реєстрацію мажоритарників від “ЄС”. В списку і франківець Олексій Петечел
Сьогодні 19 червня Петро Порошенко, разом з дружиною Мариною, особисто подали документи кандидатів в народні депутати України по мажоритарних округах від політичної партії «Європейська солідарність».

Згідно із затвердженим ЦВК календарним планом підготовки до дострокових виборів, подання документів для реєстрації кандидатів завершується 20 червня. Прийняття рішення про реєстрацію кандидатів відбудеться протягом п’яти днів.

"Наша команда дійсно найкраща — унікальне поєднання досвіду, свіжої крові і рішучості. У документах, які зараз подаються до ЦВК, більше 70% — нових облич, які не були цього скликання у парламенті і не були в уряді. Але 30% — досвідчені, сильні, чесні політики з досвідом.Таке поєднання точно принесе результат!", - впевнений Петро Порошенко.

Серед інших кандидатів, по мажоритарному виборчому округу №83 (м. Івано-Франківськ) від партії «ЄС» висунуто юриста та науковця Олексія Петечела, доцента кафедри Кримінального права Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

«В добрий час!!» написав кандидат на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

До теми: Хто такий Олексій Петечел, який на окрузі №83 представлятиме партію Петра Порошенка

Порошенко представив кандидата, який йде до парламенту від Івано-Франківська

Хто боротиметься за можливість представляти Івано-Франківськ у парламенті


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.06.2019 17:10
загрузка...