Посміятися до сліз: Франківцям презентували комедію "Шляхетні волоцюги"

news-image: Посміятися до сліз: Франківцям презентували комедію "Шляхетні волоцюги"
Сьогодні, 28 вересня, в Івано-Франківську презентували комедію Олександра Березаня «Шляхетні волоцюги».

«Шляхетні волоцюги» - жартівлива історія львівських батярів Боді та Мірека. Неочікувано для себе, вони стають опікунами юної Христі, після чого їхні пригоди набирають нових обертів. 

Виконавець однієї із головних ролей Юрій Хвостенко, каже, що у картині багато музики, багато жартів, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

"Львів завжди використовують, як декорацію для інших фільмів, а це перший фільм про саме місто. Під час зйомок ми постійно радились, щось пропонували, змінювали. Я вже бачив, що у нас вийшло, тож раджу всім піти подивитись цей фільм і від душі посміятись", - закликає актор.

Одну з ролей у фільмі зіграла відома франківська акторка Надія Левченко. Акторка вже має досвід зйомок у серіалах, проте це перша спроба у повнометражному кіно.

"Мені дуже сподобалося зніматися у такому фільмі і я хочу ще. Це зовсім інший рівень роботи на відміну від серіалу. Я обожнюю цей період, який показують у фільмі, його моду, архітектуру. У фільмі я грала поетесу", - розповідає Надія.

Події фільму відбуваються у Львові у 1938-39 роках. І нацистам, і «совєтам» потрібен легендарний браслет перемоги, який носив ще Александр Македонський. Сліди коштовності ведуть до Львова... Шукати історичної правди у фільмі марно. Звичайно, у львівських кнайпах 30-х років не грали рокабілі, герої виглядали не так романтично, агенти НКВС не бігали містом у кокошнику, а гестапівці у ще мирному місті не влаштовували бійки.

Продюсер стрічки Дмитро Кравченко пояснює, що фільм не історичний, а комедійний.

"Комедія вважається найважчим жанром і в Україні їх рідко змімають. Втім ми свідомо зважилися на музичну комедію", - каже продюсер.

Бюджет фільму 37 мільйонів гривень, частину коштів дало Держкіно, а решту благодійні кошти. Також через деякий час планується телепрем'єра фільму.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 28.09.2018 16:55
загрузка...