Потребуєш-візьми, можеш-поклади: В Брошнів - Осадській ОТГ стартувала благодійна акція

news-image: Потребуєш-візьми, можеш-поклади: В Брошнів - Осадській ОТГ стартувала благодійна акція
З ініціативи БО «БФ«Серце Марії», за сприяння керівництва селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ та мережі супермаркетів «Наш Край» у селищі Брошнів-Осада розпочалася акція милосердя під мотивуючим гаслом “Потребуєш-візьми, можеш – поклади”.

Соціальну акцію розпочали із благословення о.Олега Ангельчука (УГКЦ). Очільник Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів висловив слова вдячності тим людям, які долучились до цієї благородної справи. Після цього всі присутні наповнили соціальну поличку різноманітними продуктами та солодощами. Про це йдеться на сторінці громади у Фейсбук.

Кожен бажаючий може залишити на поличці під такою вивіскою будь-які продукти, а люди, які опинилися у складних життєвих обставинах, можуть взяти звідти те, що забажають.

Потребуєш-візьми, можеш – поклади” – мета акції допомогти потребуючим. Незабаром розпочнеться Великий Піст, під час якого маємо нагоду проявити милосердя не на словах, а конкретними справами. Ми повинні бути співчутливими до людської біди", - каже очільник ОТГ. 

Благодійна акція уже діє у Івано-Франківську, Луцьку, Полтаві, Львові, Тернополі та інших містах. «Соціальні полички» розміщуються в основному у супермаркетах, магазинах з ініціативи чи погодження їхніх власників. Відвідувачі крамниць, купуючи продукти для себе, водночас можуть придбати якийсь додатковий товар та залишити його тут на поличці для малозабезпечених.

Такі ж куточки із безплатними товарами можуть облаштувати у себе і інші місцеві торговельні заклади Брошнів-Осадської ОТГ. Якщо ж уже такі є, то просять повідомляти, а інформацію опублікують на офіційній сторінці селищної ради ОТГ у Facebook, щоб люди були поінформовані та могли проявити своє милосердя.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.02.2019 17:13