Потрібна допомога невиліковно хворим брату та сестрі з Прикарпаття

news-image: Потрібна допомога невиліковно хворим брату та сестрі з Прикарпаття
Полегшити страждання одразу двох своїх дітей просить сім'я Уманців з Прикарпаття. У сина та доньки - спинальна м'язова атрофія, яка невпинно прогресує. Ця хвороба невиліковна.

Однак є препарат, який може зменшити нестерпний біль, який змушені терпіти такі пацієнти. От тільки його вартість космічна, і без допомоги добрих людей родині не впоратися.

Що з їхнівм єдиним сином щось не так Уманціви запідозрили коли він почав ходити - хитався наче качечка, а невдовзі ледве з крісла вставав. Вердикт лікарів приголомшив - спинальна м'язова атрофія з тяжкими руховими порушеннями, і хвороба невпинно прогресує.

Тим часом жінка завагітніла знову, лікарі заспокоювали, мала народитись дівчинка, а на цю недугу мовляв, страждають тільки хлопчики. Але не минулось - Тамара ніяк не починала ходити.

Максиму вже 15, ак Тамарі 13. Майже все їхнє життя проходить у спеціалізованому санаторії. Із ними працюють реабілітологи, масажисти, психологи. Хлопець тримається, з підтримкою сторонніх намагається ходити бодай кімнатою, а от дівчвинка геть занепала духом, каже мати.

Більше у відео: 1+1


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.03.2019 09:08