Правоохоронці Івано-Франківщини підбили підсумки роботи

news-image: Правоохоронці Івано-Франківщини підбили підсумки роботи
Сімнадцятого липня в Калуші відбулося виїзне засідання колегії УМВС в області, в якому взяли участь керівники галузевих служб обласного управління та міськрайорганів внутрішніх справ краю.

Учасники засідання розглянули три питання. Зокрема, результати комплексного інспектування оперативно-службової діяльності Калуського міського відділу міліції, пише АП.

Також було підбито підсумки роботи органів внутрішніх справ області за перше півріччя 2013 року та заходи щодо посилення боротьби зі злочинністю, покращання охорони громадського порядку, зміцнення законності, захисту прав і свобод громадян.

До речі, за основними показниками оперативно-службової діяльності прикарпатська міліція в рейтингу МВС України посідає перше місце.

На завершення на колегії було розглянуто питання стану кадрового забезпечення, дотримання працівниками органів і підрозділів внутрішніх справ дисципліни та законності, транспортної дисципліни.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.07.2013 20:17Віталій
21.07.2013 12:16
Шкірзавод (Київська фірма "Спілловер") заборгував 2 млн грн зарплати і 1,5 млн грн внеску до Пенсійного фонду.Всі знають, починаючи з Вишиванюка, місцевої прокуратури, міліції і податкової, закінчуючи київськими верхами.Всі вони на службі у народу, який їм глибоко в задниці.
ника
20.07.2013 22:35
о, приятно что хоть кто-то переживает о том что зарплата платиться не вовремя))) вот это будет ему урок как работников за людей не держать, а ведь у каждого семьи

загрузка...