Прес-конференція з нагоди проведення Молитви за мир та припинення війни

20 січня о 10:00, у приміщенні Івано-Франківської ОДА (зал засідань № 321, 3 поверх) відбудеться прес-конференція до Дня Соборності України за участі архієреїв Церков.
На прес-конференції будуть обговорювати питання організації та проведення Молитви за мир та припинення війни, що відбудеться у День Соборності України, 22 січня. Молитва пройде на площі Андрея Шептицького.
 
Метою заходу є єднання Церков та релігійних організацій Івано-Франківщини у молитві задля припинення війни в Україні.
 
Організовують спільну молитву Івано-Франківська єпархія Української Греко-Католицької Церкви, Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної церкви України, Івано-Франківська єпархія Православної церкви України, Івано-Франківський деканат Львівської архідієцезії Римсько-Католицької церкви України.
Співорганізаторами є Івано-Франківська обласна рада, Івано-Франківська ОДА та Івано-Франківська міська рада.
 
День Соборності України – це свято, що нагадує нам про непорушну єдність українських земель у вільній державі, символізує єдність українців незалежно від політичних поглядів, національності та віросповідання.
 
Організатори закликають громадян, представників влади та політичних лідерів усі свої зусилля та можливості направити на розв'язання військового конфлікту на сході України.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.01.2020 10:00
загрузка...