Презентація книги «Теплі історії про дива, коханих і рідних»


Книгарня «Є» та видавництво «Брайт Стар Паблішинг» запрошують Вас на презентацію книги «Теплі історії про дива, коханих і рідних», що відбудеться 26 жовтня.

Початок – о 15:00.

У суботу 26 жовтня івано-франківські читачі познайомляться з новими «Теплими історіями» від видавництва Брайт Стар Паблішинг. Якщо попередні книги з цієї серії називалися «Теплі історії до шоколаду» та «Теплі історії до кави», то цього разу маємо до читання «Теплі історії про дива, коханих і рідних». У Книгарні «Є» в Івано-Франківську нову книгу презентує 26 жовтня одна з авторів – Ірина Мацко, письменниця з Тернополя.

У книжці «Теплі історії про дива, коханих і рідних» зібрані короткі оповідання й ліричні замальовки різних авторів, об’єднані теплим настроєм, затишком і позитивом. Автори розповідають про найрізноманітніші дива у житті їхніх персонажів, як от диво пізнання Бога чи диво дружби бізнес-леді з бідним хлопчиком, що збирає пляшки біля смітників; про диво кохання з першого погляду чи трепетної подружньої любові аж до старості; про зцілення серця домашнім затишком, ковтком пахучої кави або прогулянкою улюбленим містом; про найрідніших на світі людей і про те, як бути щасливими.

 Щоб почути теплі історії або поділитися своїми – приходьте 26 жовтня о 15:00 до Книгарні «Є».