Презентація результатів вимірювання Індексу публічності 2018

1 жовтня о 12 годині у місті Івано-Франківську в приміщенні готелю «Станіславів» (конференц-зала на 4 поверсі) за адресою вул. Чорновола, 7, Громадянська мережа ОПОРА презентуватиме результати п‘ятого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування.

На прес-конференції буде представлено рейтинг публічності 24 муніципалітетів, а також окремих суб’єктів дослідження – міських голів, виконавчих органів та депутатів міських рад. Окрім цього, Іван Маруняк (координатор Громадянської мережі ОПОРА у Івано-Франківській області) проаналізує сильні та слабкі сторони діяльності кожного суб’єкта моніторингу та розповість про те, які зміни сприяли підвищенню рівня публічності Івано-Франківська у всеукраїнському рейтингу 2018 року.   

Нагадаємо, що у попередні роки найвищі показники відкритості, прозорості та підзвітності демонстрували муніципалітети Івано-Франківська, Києва, Луцька та Вінниці. За підсумками вимірювання Індексу публічності попередніх років Івано-Франківськ належав до категорії міст із задовільним рівнем публічності.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.10.2019 12:00
загрузка...