Прочани з Івано-Франківська відвідали Меджугор'є

news-image: Прочани з Івано-Франківська відвідали Меджугор'є
Молодіжною комісією та Паломницьким центром Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з 6 по 12 травня 2019 р. було організовано прощу до Меджугор'я. Духовно супроводжував прочан о. Іван Сас, заступник голови Молодіжної комісії.

Духовно-молитовна програма, в якій взяли участь близько 50 прочан містила в собі щоденні Божественні Літургії, молитви на вервиці на горі Подбордо, розважання над Хресною Дорогою Ісуса Христа на горі Крижавіц, а також спільні духовні вечірні розважання. Особливим наміренням прочан було випросити у Бога дар миру для нашої Батьківщини України. Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Повертаючись з Меджугор'я прочани відвідали Будапешт, де спільно помолились Службу Божу, а також зустрілися з представником української національної меншини в Угорському Парламенті п. Брігіттою Суперак, яка розповіла про життя українців в Будапешті. На завершення відбулася екскурсія по місту.

Висловлюємо подяку дипломату, Почесному Консулу Угорщини в Івано-Франківську п. Василю Вишиванюку за сприяння в організації перебування прочан у Будапешті.

Повертаючись додому, кожен з учасників мав змогу поділитися своїми пережиттями в часі прощі та зробити добрі постанови на майбутнє.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.05.2019 11:55
загрузка...