Прокуратура через суд вимагає повернути державі Долинський солевиварювальний комбінат

news-image: Прокуратура через суд вимагає повернути державі Долинський солевиварювальний комбінат
Долинським відділом Калуської місцевої прокуратури до Господарського суду Івано-Франківської області в інтересах держави внесено позовну заяву про визнання права власності за державою на майновий комплекс колишнього Долинськогосолевиварювального комбінату вартістю більше 400 тис. грн.

Встановлено, що на балансі державного підприємства «Долинськийсолевиварювальний комбінат» та у віданні Міністерства аграрної політики та продовольства України перебуває державне нерухоме майно, а саме майновий комплекс колишнього Долинського солевиварювального комбінату.

У 2007 році без згоди Міністерства аграрної політики та продовольства України та за відсутності відповідних повноважень на підставі рішення Долинської міської ради вищевказаний майновий комплекс передано до комунальної власності, тобто орган місцевого самоврядування протиправно, в порушення вимог діючого законодавства, без відповідного погодження уповноваженого органу прийняв у комунальну власність майно, яке перебуває у державній власності. Наразі триває судовий розгляд. Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.05.2019 22:22