Прикарпатці у лютому витратили два мільйони доларів на оновлення автопарку

news-image: Прикарпатці у лютому витратили два мільйони доларів на оновлення автопарку
Минулого місяця в Івано-Франківську та області зареєстрували 68 нових автомобілів. На кожну з цих машин витрачали в середньому по $32 тис.

Минулого місяця прикарпатці найчастіше купували машини, які входять у ціновий діапазон $17-35 тис. Їх частка у регіоні склала 56%, а середня вартість кожного зареєстрованого авто становила $32 тис. Загальна сума витрат у лютому перевищила $2 млн, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою у регіоні було Kia. У регіоні придбали 14 таких машини на суму $300 тис, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Також часто купували Toyota і Renault. Серед моделей бестселером став кросовер Kia Sportage.

Загалом, у лютому в Україні зареєстрували 5,7 тис нових автомобілів, а сума витрат склала $177 млн. Серед них були й автомобілі, вартість яких перевищує $200 тис – зареєстрували два кросовери Rolls-Royce Cullinan. Вартість кожного такого авто перевищує $400 тис. Також українці придбали 4 Bentley, 33 Porsche та 3 Maserati.

Нагадаємо, в Івано-Франківську та області зареєстрували 85 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому мало вартість $30 тис, а сума покупок перевищила $2,5 млн.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.03.2019 17:15
загрузка...