Прикарпатцям на Великодньому ярмарку дарували писанки і розповідали про права

news-image: Прикарпатцям на Великодньому ярмарку дарували писанки і розповідали про права
Очікуючи свята Великодня, 25 квітня 2019 року в Івано-Франківську відкрито ярмарок «Великодній кошик», на який завітали й працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

Зокрема вони розповідали громадянам які вони мають права та як реалізувати їх за допомогою загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Відвідувачі ярмарку дізнались про: напрями діяльності органів та установ юстиції; алгоритм виконання рішення суду; як запобігти домашньому насильству і куди звертатись за захистом; як отримати податкову знижку на навчання; що таке ЦНАП і які можна отримати там адміністративні послуги; порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «Муніципальна няня»; номери телефонів гарячих ліній та інше.
 
Окрім інформування, правники надавали підприємцям та покупцям, які брали участь у ярмарку, безоплатні правові консультації.
 
Проведеним інформуванням зацікавились й іноземці, а саме туристи із Польщі, які радо прийняли сувеніри із логотипом проекту – розмальовані писанки, закладки у книги та інформаційну продукцію.

Поспілкувавшись із працівниками управління юстиції щодо мети правового такого інформування, вони відзначили, що проект «Я МАЮ ПРАВО!» потрібний у кожній державі, бо обізнаний громадян має більше можливостей для захисту своїх прав!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 26.04.2019 05:43
загрузка...