Прикарпатські правоохоронці вперше вивчають українську жестову мову

news-image: Прикарпатські правоохоронці вперше вивчають українську жестову мову
З 29 липня в Івано-Франківську розпочався тренінг: «Жестова мова для поліцейських» – новий підхід в наданні поліцейських послуг людям із порушеннями слуху та/або мовлення.

З 29 липня в Івано-Франківську розпочався тренінг: «Жестова мова для поліцейських» – новий підхід в наданні поліцейських послуг людям із порушеннями слуху та/або мовлення, інформує пресслужба поліцїі.

22 правоохоронці мають можливість навчатись основам жестової мови. Однозначно даний тренінг сприятиме поліцейським у їх повсякденній роботі, адже щодня вони зустрічають різних людей, котрим необхідна допомога, і завдання правоохоронців їх почути, зрозуміти та надати допомогу.

Навчання стало можливим завдяки співпраці з громадською організацією «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «Міст»», її директоркою Наталею Московець, яка проводить тренінг для поліцейських.

Під час тренінгу поліцейські здобувають основні навички, необхідні для спілкування з людьми, які мають порушення слуху. Декілька жестів на кшталт «Добрий день!», «Я – поліцейський», «Я хочу Вам допомогти» зможуть заспокоїти нечуючу людину та допоможуть встановити з нею контакт. Тренінг триває, поліцейські продовжують навчатися.

Безпека – одна з найважливіших цінностей для громадян. Правоохоронці роблять все можливе, щоб кожна людина почувала себе безпечною.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 02.08.2019 10:50
загрузка...