Прикарпатські рятувальники назвали основні причини пожеж


Як свідчить статистика найбільша кількість пожеж на Франківщині й не тільки виникає в житловому секторі.

Тож Долинський РВ У ДСНС ще раз нагадали прикарпатцям, як уберегтись від пожеж.

На даний час основними причинами пожеж є:

  • порушення правил монтажу та експлуатації пічного опалення,
  • необережне поводження з вогнем,
  • порушення правил монтажу та експлуатації електропобутових приладів,
  • електромережі та дитячі пустощі з вогнем.

Щодо росту пожеж та загибель на них людей по причині необережного поводження з вогнем, а особливо при палінні в нетверезому стані, це явище пояснити дуже тяжко, адже факторів, які впливають на виникнення таких пожеж дуже багато. Насамперед це надмірне вживання алкогольних напоїв.

Саме любов до оковитої найчастіше стає каталізатором вогняних трагедій, коли й без того не обласкані достатком родини вмить залишаються ще й без даху над головою, а подекуди прощаються із власним життям.

В зв’язку з цим Долинський районний відділ У ДСНС України в області ще, раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки.

Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищі, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях! Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте! Слідкуйте за справністю електричних мереж! Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади!

Запам’ятайте! Пожежа – явище аномальне. Слід постійно здійснювати заходи по її запобіганню та вміти кожному перегороджувати шлях розлюченому полум'ю.

 Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!