Прикарпатські спецпризначенці відправились на шестиденні навчання

news-image: Прикарпатські спецпризначенці відправились на шестиденні навчання
Спеціалізований навчальний курс короткострокового підвищення кваліфікації спецпризначенців прикарпатської поліції проходить на базі полігону військової частини Нацгвардії.

Начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, акцентував увагу поліцейських на важливості їх проведення, інформує прес-служба Нацполіції в області.

"Навчання є удосконаленням уже набутих знань. Адже ви маєте професійно і майстерно володіти навиками спецпризначенця необхідні у виконанні службових завдань", - зазначив очільник поліції Івано-Франківщини.

У програмі навчань - проходження психологічних тестів, фізична підготовка: крос, виконання вправ на перекладині та віджимання; вогнева підготовка, основи військової топографії, тактична та інженерна підготовка, також здобуття навиків надання медичної допомоги потерпілим та виконання спеціального ввідного завдання, яке полягає у виявленні та затриманні злочинців.

Командир роти поліції особливого призначення Михайло Ковалюк зазначив, шо ці навчання є плановими і сподівається на добрий загальний командний результат навчань.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.09.2018 21:01
загрузка...