Прикарпатські спортсмени з чемпіонату Європи привезли срібні медалі

26 серпня у Берліні завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики за програмою параолімпійських ігор. Збірна України зайняла третє загальнокомандне місце, а двоє прикарпатських спортсменів привезли медалі.

Наша збірна виборола 49 медалей, з яких 19 золотих, 22 срібні та 8 бронзових. В загальному заліку перемогла команда Польщі (61 медаль), другими стали спортсмени Великої Британії,наші фінішували третіми, пише Sport.if.ua

Відзначилися успішним виступом і двоє прикарпатських спортсменів. Павло Волуйкевич здобув срібну нагороду в бігу на дистанції 1500 метрів з результатом 3.58,46 (тренери - ЗТУ Євген Єрузель та Ольга Ознака).

Юлія Шуляр здобула срібну медаль Чемпіонату Європи за програмою паралімпійських ігор в бігу на дистанції 400 метрів з результатом 58.51 (тренер - ЗТУ Євген Єрузель).