Прикарпатським освітянам розповіли про програми та проєкти ЄС

news-image: Прикарпатським освітянам розповіли про програми та проєкти ЄС
Сьогодні, 4 вересня, у приміщенні Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти зустрілись представники ЄС та освітяни області.

На заході презентували низку освітніх програм та можливостей, що впроваджуються Євросоюзом в Україні, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Менеджер інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» Станіслав Корольков зазначає, що всі програми та проєкти є безкоштовними. Тож головна мета - розповісти деталі кожного з них.

«Важливо розповісти деталі участі в цих проєктах, як в них діяти, як заповнювати заявку на участь і інші важливі речі»- зауважує Корольков.


Освітян, в першу чергу, ознайомили з Інформаційними центрами ЄС. Сьогодні в Україні їх 27.

«Є спеціальний сайт, де подана інформація про ІЦ: де знаходяться, контакти координатора, номер телефону, електронна скринька тощо. Якщо ви хочете спільну освітню зустріч з Чернівецькими освітянами, то всю потрібну інформацію, як з ними зв’язатись знайдете саме тут. Дуже корисний ресурс»- звернувся до присутніх Корольков.

Анастасія Захарченко представила проєкт ETwinning. Це стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів, а вчителі - мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи.

Основною ціллю є розвиток дітей та підвищення вчительської кваліфікації. Програма включає 44 країни. Україна приєдналась до проєкту у 2013 році. Сьогодні на Прикарпатті у ній беруть участь 37 шкіл та 77 вчителів»- розповідає Захарченко.

Зареєструватися вчителі можуть за посиланням.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 04.09.2019 11:17
загрузка...