Прикарпатський депутат не хоче, аби звичайні люди могли лікуватися у Феофанії

news-image: Прикарпатський депутат не хоче, аби звичайні люди могли лікуватися у Феофанії
У Верховній Раді вже зареєстровано законопроект, який має на меті зробити такі заклади як Феофанія недосяжними до трансформації системи охорони здоров’я та закритими для простих людей.

Про це в мережі повідомила в.о. міністерки охорони здоров'я Уляна Супрун, пише Бліц-Інфо.

"Всі відомчі медзаклади, як лікарні для залізничників, чорнобильців чи держслужбовців, мають стати відкритими для всіх громадян. Будь-який пацієнт зможе потрапити у будь-який медзаклад за направленням сімейного лікаря. Зокрема у той, де лікуються депутати. Зокрема до лікарні Феофанія", - пояснює Супрун.

Втім, у парламенті проти такого нововведення. Група депутатів пропонує залишити для медзакладів Державного управління справами та Національної академії медичних наук все без змін — щоб вони і надалі фінансувалася за окремою статтею видатків бюджету й надавали медичні послуги лише для “своїх”.

"Тобто не переходили на принцип фінансування “гроші за пацієнтом”, не надавали послуги для всіх громадян, які захочуть там лікуватися, а й надалі існували як окремий острів, куди потрапити можуть тільки обрані", - підкреслює міністерка.

Законопроект подали члени фракцій БПП, Народного фронту, Батьківщини та групи Воля народу. Серед них і народний депутат від фракції "Народний фронт" Володимир Шкварилюк, що обрався до парламенту від Прикарпаття.

Результат пошуку зображень за запитом


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.04.2019 22:24