"Прикарпаття" на виїзді поступилося "Оболоні-Бровар"

news-image: "Прикарпаття" на виїзді поступилося "Оболоні-Бровар"
На виїздному матчі "Прикарпатті" трішки не вистачило, щоб здобути перемогу - франківці поступилися столичній команді «Оболонь Бровар» з рахунком 3:2.

У київському поєдинку був забитий найшвидший гол ігрового дня, пише ua-football . Вже на третій хвилині Микита Безуглий відкрив рахунок, що дозволило "пивоварам" діяти в зручній манері. Однак втримати власні володіння підопічні Сергія Ковальця ​​не змогли, Роман Кузьмін в середині першого тайму забив м'яч у відповідь. Правда ще в першому таймі "Прикарпаття" пропустило вдруге. Максим Покотилюк на правах лідера повторно вивів "Оболонь-Бровар" вперед.

У другому таймі Кузьмін зробив дубль, але буквально відразу ж Ігор Мединський все ж приніс своїй команді перемогу. Занадто пізно кияни почали перемагати, адже шансів на УПЛ вже немає.

Оболонь-Бровар - Прикарпаття 3:2 (2:1)
Голи: Безуглий (3); Покотилюк (39); Мединський (67) - Кузьмін (29; 62)
Оболонь-Бровар: Федорівський, Безуглий, Гуськов (Мединський 63), Єфремов, Коваленко, Ковбаса (Деребчинського 82), Корнєв (Косовський 61), Кузін (Гутті 46), Покотилюк, Слободян (Шишка 77), Шевченко.
Прикарпаття: Вульчин, Бойко (Данищук 43), Ковальчук, Француз, Квасний (Яневич 43), Януш, Борисевич, Боришкевич (Веприк 71), Конкольняк (Лаврук 86), Кузьмін, Худоб'як.
Попередження: Корнєв (57) Косовський (75) - Француз (55) Боришкевич (60); Яневич (87)